
влевовправо
Бензокоса AL-KO FRS 4125/АЛКО 4125/Мотокоса АЛ-КО ФРС 4125/Тріммер бензиновий
- Немає в наявності
- Код: 112387
5 299 ₴
+380 (97) 833-42-33
- +380 (50) 833-42-33
- +380 (98) 833-42-33
- +380 (95) 762-46-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса AL-KO FRS 4125 — ефективна бензинова коса з велосипедною ручкою для легкого косіння волосінню або ножами ділянки площею до 20 соток. Напівавтоматичне подавання волосіні, ранцевий ремінь полегшують керування й додають зручності під час роботи з моделлю мотокоси AL-KO FRS 4125. Традиційне верхнє розташування двигуна з об'ємом 32 куб.см, потужністю 1,22 л.с. забезпечує чистоту внутрішніх вузлів бензомотора, оскільки немає ризику потрапляння камінців і відходів трави під час косіння. Ширина косіння волосінню становить 41 см, ножем — 25 см.
Особливості моделі AL-KO FRS 4125:
- 2 типи різальної системи — волосінь завтовшки 2,4 мм і ніж забезпечують дві ширини косіння — 41 і 25 см відповідно. Волосінь рекомендується для зрізу трави, там, де багато бур'янів і низької порослі чагарників — застосовують ніж.
- Потужний витривалий двигун — бензиновий двигун із верхнім розташуванням.
- Ергономіка — зручна велосипедна ручка для комфортного маневрування інструментом.
- Автоматика — покрокове автоматичне подавання волосіні.
Переваги AL-KO FRS 4125:
- Простота керування й обслуговування.
- Потужний бензомотор.
- Двоваріантна різальна система з напівавтоматичним подаванням волосіні
- Зручна додаткова ручка велосипедної форми.
Комплект постачання AL-KO FRS 4125:
- Мотокоса AL-KO FRS 4125.
- Ніж.
- Корд із волосінню (товщина волосіні 2,4 мм).
- Захисний кожух.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 410 мм |
| Максимальна ширина скошування | 410 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 6900 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2700 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Діаметр штанги | 26 мм |
- Ціна: 5 299 ₴






